Lista produktów Dickies

Odzież robocza Dickies jest słynna na całym świecie. Nowoczesna Ameryka została zbudowana z Dickies. Od 1922 roku najciężej pracujący mężczyźni i kobiety w Ameryce wybierali naszą wytrzymałą odzież roboczą, aby budować, utrzymywać i pielęgnować kontynent. Odzież robocza Dickies pomogła lepiej i bezpieczniej wykonywać pracę bez względu na warunki pogodowe. Chroniła przed uderzeniami, otarciami, utrzymywała w cieple, suchości i chłodzie w zależności od potrzeb. Po prawie stuleciu ciężkiej pracy wiemy, co sprawia, że odzież jest wygodna podczas jej użytkowania. Jesteśmy globalną marką o regionalnych stylach, odpowiadającą gustom, zadaniom i klimatom ciężko pracującego świata. Jesteśmy zaufanym liderem na świecie w zakresie odzieży roboczej.


Dickies jest dumny ze swojej długiej i hojnej historii, jest niewątpliwie firmą XXI wieku. Zastosował nie tylko najnowsze procesy produkcyjne i materiały eksploatacyjne, aby ulepszyć asortyment produktów, nadal wykazują innowacyjność w projektowaniu odzieży roboczej, aby sprostać zmieniającym się wymaganiom klientów. Uznając rosnące zapotrzebowanie na odzież roboczą o bardziej współczesnym stylu. Firma Dickies zareagowała, dostosowując nowoczesne buty turystyczne i wzory butów treningowych, roboczych z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa. Wszystkie nowe style wyposażone są w stalowe noski lub kompozytową obudowę, które spełniają obecne normy europejskie.


Dickies utrzymuje swoją pozycję w branży, produkując wytrzymałe, funkcjonalne ubrania robocze, które łączą jakość i wartość.

na stronę
1 - 40 z 637 produktów