haft-komputerowy-strussubrania

Haft komputerowy do znakowania odzieży roboczej

Ubrania ochronne dostępne w sklepie Struss można z powodzeniem ozdobić nowoczesnym haftem komputerowym. Jest to jedna z technik znakowania materiałów, dzięki której kurtki robocze, bluzy, koszulki czy spodnie zyskają unikalny charakter i staną się znakiem rozpoznawczym Twojej firmy. 

Jakie zalety ma haft komputerowy?

Technikę haftu komputerowego można stosować nawet na tkaninach trudnych do zadrukowania. Na materiał nanosi się indywidualnie zaprojektowaną grafikę, np. emblemat, logo czy napis, a każda z nich wyróżnia się wysoką wytrzymałością, trwałością, precyzją wykonania oraz estetyką. Wzory hafciarskie można zamówić w różnych rozmiarach oraz kolorach, co pozwala na uzyskanie oczekiwanego efektu wizualnego.

Haft komputerowy w Strussubrania

W naszej firmie wykonujemy hafty komputerowe na odzieży roboczej na życzenie Klienta. To prosty sposób, by oznakować służbowe kitle, koszule, spodenki bądź T-shirty, a tym samym zapewnić pracownikom estetyczny i profesjonalny wygląd. 

Bezpłatna wizualizacja

Bezpłatna wizualizacja Nasi graficy są do Twojej dyspozycji. Na etapie wyceny przygotujemy dla Ciebie bezpłatną poglądową wizualizację. Dzięki temu będziesz mógł sprawdzić jeszcze przed realizacją, jaki rozmiar logo oraz jaki kolor odzieży będzie dla Ciebie odpowiedni. Zrealizujemy Twoje zamówienie nawet przy niskim nakładzie Nie musisz mieć dużej firmy oraz wielkiego budżetu, aby zamówić odzież z logo. Zrealizujemy dla Ciebie zamówienie już od 10 sztuk. Możesz zamówić np. 5 koszulek Polo oraz 5 polarów z haftem.