Strussubrania – odzież robocza dla małych i dużych firm

Pomysł na firmę Struss narodził się w Niemczech, gdzie pierwszy raz zetknęliśmy się z marką Engelbert Strauss. Postanowiliśmy wprowadzić ją na polski rynek, na którym była jeszcze nieznana – w ten sposób w 2015 roku powstała strona internetowa www.strussubrania.pl. Mimo trudnych początków nasze zaangażowanie oraz wysiłek włożony w rozwój firmy zostały docenione i przyniosły oczekiwany efekt – dziś zajmujemy się sprzedażą internetową, stacjonarną, telefoniczną oraz e-mailową ubrań roboczych pochodzących wyłącznie od sprawdzonych marek.

Odzież ochronna i obuwie robocze w ofercie Struss

Proponowana przez nas odzież robocza oraz obuwie ochronne to produkty przystosowane do zróżnicowanych potrzeb pracowników wielu branż. Spodnie, koszulki, bluzy czy kurtki robocze przeznaczone zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet spełniają wszelkie wymogi stawiane ubraniom ochronnym – w zależności od charakteru pracy chronią przed urazami, środkami chemicznymi czy czynnikami atmosferycznymi. W naszej ofercie znajduje się również szeroki wybór obuwia ochronnego dostępnego w wielu rozmiarach. Ponadto wyposażamy przedsiębiorstwa w środki ochrony osobistej, ubrania branżowe oraz artykuły BHP. Stawiamy na jakość, dlatego oferujemy produkty uznanych na całym świecie marek, w tym Engelbert Strauss, Mascot, Dickies, Portwest, Elten, Lowa, Jori, Dike, Barbara, DeWalt, Stanley czy 3M.

Kompleksowa obsługa w Strussubrania

Nasz sklep spełnia nawet najbardziej wygórowane oczekiwania Klientów – poza dostarczaniem w pełni funkcjonalnej odzieży, obuwia ochronnego, narzędzi i wyposażenia firm oferujemy im również szereg dodatkowych usług. Przedstawiamy ofertę handlową u Klienta, ściągamy miarę z pracowników, a na życzenie zamówione ubrania robocze możemy także wyposażyć w hafty komputerowe lub nadruki odblaskowe. Bez względu na to, jakiego rodzaju artykułów potrzebujesz dla swojego personelu, w sklepie Strussubrania zaopatrzysz się w odzież solidną, wygodną oraz estetyczną. Zapraszamy!