W firmie PHU Struss Tomasz Lellek możesz złożyć zamówienie na kilka sposobów.

Pierwszy to złożenie zamówienia przed sklep internetowy www.strussubrania.pl za pomocą przycisku kup teraz. Poniżej przedstawiamy cały proces składania zamówienia przez sklep internetowy.

Drugi sposób to złożenie zamówienia przez telefon, aby to zrobić należy zadzwonić pod numer telefonu +48533747882 i najlepiej mieć numer katalogowy produktu które chcemy zamówić. Numer katalogowy znajduje się (link, po którego naciśnięciu wyświetla się zrzuty ekranu z zaznaczonym numerem katalogowym na mojej stronie i na stronie Engelbert Strauss). Jeśli nie mamy tego numeru a numer telefonu dostaliśmy od kolegi który ma takie fajne spodnie jak nasze wystarczy wiedzieć w jakim kolorze spodnie czy kurtkę chcielibyśmy zamówić i jakie parametry maja one spełniać nasz doradca chętnie ci pomoże w wyborze odpowiedniego ubrania czy obuwia dla ciebie.

Trzeci sposób to za pośrednictwem naszego fanpage na Facebooku www.facebook.com/strussubrania wysyłając nam zdjęcie, numer produktu lub opis tego co potrzebujecie a my przeprowadzimy was przez proces zamówienia.

Czwarty sposób to wysyłając zapytanie na maila kontakt@strussubrania.pl z numerami katalogowymi lub linkami do produktów które chcesz zamówić. Piąty sposób to przyjazd do naszego sklepu w Proszkowie woj. Opolskie na ulicy Opolskiej 30 w godzinach podanych w zakładce sklepy.

Szósty sposób to telefon do nas i umówienie się na wizytę naszego doradcy u ciebie w firmie.


Wyślemy Ci odzież do przymiarki

W przypadku większego zamówienia odzieży roboczej, możesz zamówić partię kontrolną w kilku rozmiarach, aby odpowiednio dobrać rozmiar dla swoich pracowników. Wysłane produkty mogą być wykorzystane w zamówieniu końcowym lub zwróceone i odesłane do nas. Za partię próbną trzeba wpłacić kaucję obliczaną w zależności od wielkości partii próbnej..